Wyreguluj swój rytm okołodobowy i sen za pomocą prostych rutyn aby mieć więcej energii i żyć długo w zdrowiu!

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz – znasz to przysłowie, które oznacza że masz wpływ na to, co się dzieje w Twoim życiu i jakiej jest ono jakości? Nie tylko życie, ale dosłownie jakość Twojego snu i generalnie zdrowie w dużej mierze zależy od wyborów jakich dokonujesz.

Sen to ważna część rytmu okołodobowego i podstawowa potrzeba fizjologiczna każdego z nas, która zapewnia optymalne zdrowie psychiczne i fizyczne. Dlatego, gdy za mało śpisz lub Twój sen jest słabej jakości, możesz doświadczać takich objawów jak ból głowy, wahania nastroju, przewlekłe zmęczenie, problemy z przewodem pokarmowym, ochota na niezdrowe przekąski, brak ochoty na aktywność fizyczną. Masz któryś z tych objawów? Prawdopodobnie jedną z przyczyn jest nieoptymalny sen i rytm okołodobowy.

Niestety w dłuższej perspektywie – miesięcy, lat – zaburzenia rytmu okołodobowego mogą wpływać na ryzyko chorób o podłożu immunologicznych (choroby z autoagresji), chorób metabolicznych (otyłość, cukrzyca), chorób sercowo-naczyniowych (zawał serca, udar mózgu) i zaburzeń nastroju. Ponadto, jeśli chorujesz już na którąś z tych chorób, jakościowy sen i prawidłowy rytm okołodobowy będzie niezbędnym elementem wspomagającym terapię i poprawiającym jakość Twojego życia. 

Wiem co mówię, ponieważ sam borykam się z chorobą przewlekłą 🙂 

Dlatego stworzyłam dla Ciebie program regulacji rytmu okołodobowego „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz” w formie mini kursu online. W kursie pokażę Ci krok po kroku jak poprzez proste rutyny związane ze stylem życia poprawić jakość Twojego snu i wyregulować rytm okołodobowy.

A w jaki sposób to zrobię?

Po pierwsze rzetelna teoria oparta o aktualne badania naukowe i kliniczne. Po drugie pokaże Ci jak wdrożyć tę wiedzę w życie poprzez praktyczne przykłady i wskazówki.

Krok po kroku za pomocą prostych rutyn będziesz mógł/mogła poprawić swój rytm okołodobowy i sen. Zweryfikujesz jakie błędy możesz popełniać i dam Ci konkretne rozwiązania.

Kończąc kurs będziesz ekspertem od swojego rytmu okołodobowego i snu oraz będziesz mieć wpływ na to jak czujesz się każdego dnia, niezależnie czy jesteś osobą zdrową, czy chorującą przewlekle.

Kurs składa się z czterech modułów

Świadomość różnych mechanizmów, które wpływają na nasze zdrowie i to jak się czujemy jest kluczowym elementem, który może popchnąć nas do zmiany, dlatego w pierwszym module przedstawię Ci trochę teorii opartej o aktualne badania naukowe i kliniczne na temat rytmów okołodobowych i snu.

Moduł II to instruktaż jak korzystać z załączonego do kursu dzienniczka snu, ankiety rytmu okołodobowego, jak wyznaczyć swoje cele i monitorować postępy w celu poprawy rytmu okołodobowego i snu.

W module III to pokaże Ci krok po kroku jak za pomocą prostych rutyn będziesz mógł/mogła poprawić swój rytm okołodobowy i sen. Zweryfikujesz jakie błędy możesz popełniać i dam Ci konkretne rozwiązania. Ten moduł najlepiej jak obejrzysz uzupełniając przez tydzień dzienniczek snu i ankietę rytmu okołodobowego. Wtedy łatwiej będzie Ci wdrożyć konkretne porady. Pamiętaj, że dobre nawyki prowadzą do kolejnych.

Ostatni moduł to spotkanie online ze wszystkimi kursantami na którym możesz zadać mi dodatkowe pytania na czacie. Będziesz też mógł/a podzielić się swoimi postępami lub trudność, które napotkałeś/aś. O terminie spotkania online zostaniesz/asz poinformowany/a drogą mailową.

Obejrzyj fragment kursu:

W trakcie kursu dowiesz/nauczysz się m. in.:

Nadal zastanawiasz czy kurs jest dla Ciebie i pomoże w poprawie Twojego zdrowia i samopoczucia?

Kurs jest dla Ciebie jeżeli…

Kurs nie jest dla Ciebie jeżeli…

Kurs to program edukacyjny poprawy rytmu okołodobowego i snu, a nie diagnostyka ich zaburzeń medycznych. Wymagają one konsultacji z lekarzem specjalistą lub psychoterapeutą. Dlatego kurs nie jest formą diagnostyki tylko edukacji w zakresie stylu życia, który może poprawić jakość Twojego snu i wyregulować rytm okołodobowy.

W trakcie kursu nie będę się skupiać na analizie i interpretacji gadżetów mierzących sen typu zegarki, czy Oura Ring. W kursie zależy mi aby nauczyć Cię przestrzegać najważniejszych elementów higieny snu. W kursie uczę jak korzystać z tzw. dzienniczka snu.

Dlaczego warto wybrać mój kurs?

W ciągu ponad 10 lat przeszkoliłam setki osób w tematyce związanej ze zdrowiem i profilaktyką chorób. Moje wykłady są zawsze oparte o aktualną wiedzę naukową i medyczną, więc nie musisz już więcej szukać informacji w mało wiarygodnych źródłach. Otrzymasz rzetelną i sprawdzoną wiedzę w jednym miejscu.

Oprócz tego prowadzę wykłady przystępnym językiem i zawsze zawierają on praktyczne porady do wprowadzenia od zaraz.

Temat snu jest mi bliski, gdyż przez wiele lat, mimo że higiena snu jest dla mnie bardzo ważna, popełniałam różne błędy, które zaburzały mój sen i rytm okołodobowy. Wprowadzenie kilku drobnych zmian spowodowało, że bardzo mocno poprawiło się moje samopoczucie fizyczne i psychiczne. Dlatego w trakcie kursu chciałabym się z Tobą podzielić nie tylko wiedzą popartą o aktualne badani, ale także swoimi doświadczeniami.


WIEDZA POPARTA BADANIAMI

PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE

PROSTE RUTYNY DO ZASTOSOWANIA OD ZARAZ

Co otrzymasz w cenie kursu?

Cena kursu 199 zł 299 zł
Promocja obowiązuje tylko do 03.12.23 r do 23:59

Obawiasz się, że wiedza zawarta w kursie nie będzie dla Ciebie przydatna lub nie dowiesz się nic nowego? 

Pamiętaj, że masz prawo zwrotu w ciągu 14 dni od daty zakupu kursu, gdy stwierdzisz, że nie jesteś z niego zadowolony/a.

Nic nie ryzykujesz! 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Tak, dostęp jest przyznawany od razu po dokonaniu przelewu w sklepie. Instrukcja jak obejrzeć nagranie kursu przychodzi drogą mailową.

Tak, przy zakupie w sklepie widnieje opcja wystawienia faktury. Wystarczy tylko podać dane firmy. Faktura przychodzi drogą mailową po dokonaniu przelewu.

Dostęp do kursu jest przyznawany na rok od daty zakupu.

Nie, ponieważ kurs jest dostępny online po zalogowaniu na swoim koncie, które zostaje automatycznie utworzone po zapłaceniu za kurs. Wystarczy dostęp do internetu. Instrukcja jak obejrzeć kurs przychodzi drogą mailową.

Opinie osób uczestniczących w kursie

Cena kursu 299 PLN

Obawiasz się, że wiedza zawarta w kursie nie będzie dla Ciebie przydatna lub nie dowiesz się nic nowego? 

Pamiętaj, że masz prawo zwrotu w ciągu 14 dni od daty zakupu kursu, gdy stwierdzisz, że nie jesteś z niego zadowolony/a.

Nic nie ryzykujesz! 🙂