Naucz się skutecznie walczyć z przewlekłym stanem zapalnym, aby żyć długo w zdrowiu!

Jeśli zmagasz się z przewlekłymi chorobami, lub chcesz im zapobiec – z tego wykładu dowiesz się jak to zrobić.

Żyjemy coraz dłużej, ale niekoniecznie w dobrym zdrowiu.

Martwisz się, że w podeszłym wieku nie będziesz tak sprawna/y jak teraz?

Szacuje się, że mężczyźni po 65 roku życia spędzają średnio 9 lat w złym stanie zdrowia, a kobiety aż 11 lat. Z tego też powodu coraz częściej podkreśla się rolę stopniowego i umiejętnego starzenia, aby jak najdłużej pozostać w zdrowiu.

Jesteś osobą aktywną i dbasz o swoje zdrowie?

Pomimo to martwi Cię, że w przyszłości będziesz mieć problemy z pamięcią i nie będziesz tak sprawna/y fizycznie?

Zobacz nagranie z wykładu "Jak skutecznie walczyć z przewlekłym stanem zapalnym?"

Ten 2,5-godzinny wykład, to Twoja mapa do walki z przewlekłym stanem zapalnym.

Być może czujesz, że choroby przewlekłe są nieuniknione…

Może czujesz, że próbowałeś/aś już wszystkiego…

Ale czy zastanawiałeś/aś się kiedykolwiek, jak przewlekły stan zapalny wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie?

Czy wiesz, jak go zidentyfikować i jak skutecznie z nim walczyć?

Ten wykład pokaże Ci, jak zrobić ten ważny krok ku lepszemu zdrowiu i dobrej kondycji

Plan wykładu:

Czym jest stan zapalny?

Dostarczę Ci solidnych podstaw do zrozumienia tego kluczowego procesu biologicznego.

Ostry vs. przewlekły stan zapalny.

Czy wiesz, że nie wszystkie stany zapalne są takie same? Wyjaśnię Ci różnice między ostrym a przewlekłym stanem zapalnym i jakie mają one implikacje dla Twojego zdrowia.

Żywność jako modulator stanu zapalnego.

Żywność, którą spożywasz, ma ogromny wpływ na Twoje zdrowie i może pomóc w kontrolowaniu stanów zapalnych. Dowiesz się, które produkty najbardziej sprzyjają powstawaniu stanów zapalnych, co zwiększa ich wpływ oraz jak go obniżyć. Poznasz założenia diety przeciwzapalnej.

Jak aktywność fizyczna zapobiega stanowi zapalnemu?

Aktywność fizyczna nie tylko pomaga Ci utrzymać dobrą formę, ale ma również bezpośredni wpływ na stany zapalne w Twoim organizmie. Dowiesz się, jak aktywność fizyczna wpływa na stan zapalny i jakie ćwiczenia są najkorzystniejsze.

Sen jako modulator stanu zapalnego.

Sen jest nieodłącznym elementem naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. W wykładzie podkreślę, jak brak snu może przyczyniać się do stanów zapalnych i ile powinniśmy spać.

Stres jako źródło stanu zapalnego.

Stres jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do stanów zapalnych. Z wykładu dowiesz się, jaki stres powoduje stan zapalny.

Dlaczego warto?

Odzyskaj energię życiową.

Przewlekły stan zapalny często wiąże się z przewlekłym zmęczeniem. Wyeliminowanie go z Twojego życia oznacza odzyskanie energii, której potrzebujesz do cieszenia się codziennymi aktywnościami.

Popraw swoje samopoczucie i nastrój.

Przewlekłe stany zapalne mogą wpływać na obniżenie Twojego nastroju. Po wyciszeniu przewlekłego stanu zapalnego poczujesz się szczęśliwszy/a, bardziej zrelaksowany i będziesz miał większą kontrolę nad swoimi emocjami.

Ciesz się dłuższym i zdrowszym życiem.

Przewlekły stan zapalny jest związany z wieloma chorobami przewlekłymi, takimi jak choroby serca, cukrzyca i niektóre rodzaje nowotworów. Jego eliminacja może pomóc w zapobieganiu chorobom, zwiększeniu Twojej długowieczności i poprawie ogólnej jakości życia.

Nie musisz już więcej szukać informacji w mało wiarygodnych źródłach.

Wykład został opracowany na podstawie najnowszych badań naukowych i klinicznych, dzięki czemu otrzymasz rzetelną i sprawdzoną wiedzę.

Nazywam się Karolina Karabin

Jestem biologiem molekularnym i diagnostą laboratoryjnym z ponad 10-letnim stażem w pracy laboratoryjnej.

Ukończyłam Studium Medycyny Molekularnej oraz jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka.

Jestem także członkiem Rady Programowej Fundacji Endopolki, której misją jest poprawa jakości życia kobiet z endometriozą i zwiększenie świadomości o chorobie w społeczeństwie.

Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej obroniłam na I Wydziale Lekarskim WUM.

Od kiedy pamiętam borykałam się z wieloma przewlekłymi chorobami i objawami, stąd też od wielu lat chcą zgłębić przyczynę swoich dolegliwości kompletnie wsiąknęłam w dietetykę, immunologię i medycynę stylu życia.

Szczególnie w tematy obejmujące wpływ szeroko pojętego współczesnego stylu życia na procesy molekularne w organizmie.

Od tej pasji i chęci zrozumienia swoich problemów zdrowotnych tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z edukowaniem i popularyzowaniem wiedzy naukowej i medycznej.

Moją misją jest edukowanie w taki sposób aby każdy na bazie wiedzy opartej o aktualne badania naukowe i kliniczne mógł świadomie dokonywać wyborów dotyczących swojego zdrowia.

Oto co mówią osoby, które ze mną współpracowały:

Najczęściej zadawane pytania

Tak, dostęp jest przyznawany od razu po dokonaniu przelewu w sklepie. Instrukcja jak obejrzeć nagranie webinaru przychodzi droga mailową.

Tak, przy zakupie w sklepie widnieje opcja wystawienia faktury. Wystarczy tylko podać dane firmy. Faktura przychodzi po dokonaniu przelewu drogą mailową.

Dostęp do nagrania jest przyznawany na rok od daty zakupu.

Nagranie webianru trwa prawie 2,5 h.

Nie, ponieważ nagranie jest dostępne online po zalogowaniu na swoim koncie, które zostaje automatycznie utworzone po zapłaceniu z nagranie webinaru. Wystarczy dostęp do internetu. Instrukcja jak obejrzeć nagranie webinaru przychodzi droga mailową.

  • Do osób chcących zrozumieć czym jest przewlekły stan zapalny i jaki ma związek z powstawaniem chorób cywilizacyjnych oraz jak wpływa na niego styl życia
  • Dla osób chcących uzupełnić posiadaną już wiedzę na temat stanu zapalnego w aktualne doniesienia naukowe i kliniczne lub ją usystematyzować
  • Dla osób posiadających już podstawową wiedzę z zakresu biologii, immunologii i żywienia chcących pogłębić wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia
  • Dla dietetyków, specjalistów żywienia, lekarzy, którzy poszukują aktualnej wiedzy na temat przyczyn powstawania chorób oraz metod wspomagania ich prewencji i leczenia

Tak, ponieważ przewlekły stan zapalny jest zjawiskiem towarzyszącym większości chorób przewlekłych a interwencje stylu życia nakierowane na niego wyciszenie wspomagają leczenie tych chorób i mogą poprawić jakość życia chorego.

Roczny dostęp do 2,5-godzinnego nagrania z wykładu “Jak skutecznie walczyć ze stanem zapalnym?”

149 PLN

(Cena wkrótce wzrośnie!)

LICZBA SZTUK W OBNIŻONEJ CENIE

Copyright © 2023 – drkarabin.pl