Wyreguluj swój rytm okołodobowy i sen, aby mieć więcej energii i żyć długo w zdrowiu!

Często boli Cię głowa?
Nie możesz funkcjonować bez porannej dawki kofeiny?
Masz wahania nastroju i często się stresujesz?
Ciągle czujesz zmęczenie?
Masz problemy z przewodem pokarmowym?
Często masz ochotę na niezdrowe przekąski i słodycze?
Nie chce Ci się ćwiczyć?

Prawdopodobnie jedną z przyczyn jest nieoptymalny sen i zaburzony rytm okołodobowy! Na szczęście wiele możesz zrobić, aby dobrze się wysypiać, regenerować i dbać o swój rytm okołodobowy. Wcale nie potrzebujesz do tego drogich gadżetów czy długich i skomplikowanych rutyn!

Stworzyłam dla Ciebie program „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz” w formie kursu online. Pokażę Ci krok po kroku, jak z pomocą prostych nawyków poprawić jakość snu i wyregulować rytm okołodobowy.

Zweryfikujesz, jakie błędy możesz popełniać, przez co źle śpisz i się nie regenerujesz. Strategie z kursu sprawią, że staniesz się ekspertem od swojego rytmu okołodobowego i odzyskasz wpływ na to, jak czujesz się każdego dnia.

Kurs składa się z czterech modułów

Poznasz działanie mechanizmów, które wpływają na sen. Dowiesz się, co badania naukowe i kliniczne mówią o rytmach okołodobowych i śnie.

Dowiesz się, jak korzystać z załączonego do kursu narzędzi samoobserwacji. Pokażę Ci, jak wyznaczyć cele i monitorować postępy. Dzięki temu Twój sen ulegnie poprawie, będziesz czuć się lepiej i zyskasz więcej energii.

Dowiesz się krok po kroku, jak za pomocą prostych rutyn poprawić rytm okołodobowy i sen. Zweryfikujesz, jakie błędy możesz popełniać i poznasz konkretne sposoby ich naprawienia.

To wyjątkowa okazja na zadanie pytań, podzielenie się swoimi refleksjami lub trudnościami, jakie napotkałeś/aś w trakcie kursu.

Obejrzyj fragment kursu!

Z tego kursu dowiesz się:

Nadal zastanawiasz się, czy kurs jest dla Ciebie i pomoże w poprawie Twojego zdrowia i samopoczucia?

Kurs jest dla Ciebie jeżeli…

Kurs nie jest dla Ciebie jeżeli…

Zmagasz się z dużymi trudnościami w zakresie snu i rytmu okołodobowego. Szkolenie nie stanowi formy diagnostyki i nie zastąpi konsultacji z lekarzem lub psychoterapeutą. W trakcie szkolenia nie analizuję gadżetów służących do mierzenia jakości snu, jak zegarki czy Oura Ring. 

Biorąc udział w kursie zyskasz informacje i narzędzia, które mogą poprawić jakość Twojego snu i pomóc Ci wyregulować rytm okołodobowy. Nie potrzebujesz drogich gadżetów, żeby dobrze się wyspać i dbać o siebie!

Dlaczego warto mi zaufać?

W ciągu ostatnich 10 lat przeszkoliłam setki osób w zakresie zdrowia i profilaktyki chorób. Przekładam język nauki i medycyny na praktyczne informacje i strategie, żeby nie trzeba już było przeglądać wątpliwych źródeł w poszukiwaniu wiedzy. 

Wiem, jak ważne jest dbanie o sen i rytm okołodobowy, bo sama nieświadomie popełniałam błędy, które negatywnie wpływały na moją energię i samopoczucie. Wprowadzenie kilku, drobnych modyfikacji w moim stylu życia zmieniło to diametralnie. W trakcie kursu dzielę się z Tobą wiedzą i swoim doświadczeniem, abyś Ty także mógł dobrze się wyspać!

WIEDZA POPARTA BADANIAMI

PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE

PROSTE RUTYNY DO ZASTOSOWANIA OD ZARAZ

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp nadawany jest od razu po dokonaniu zakupu w sklepie. Mail z danymi do logowania wysyłam w odrębnej wiadomości mailowej.

Kupujesz dostęp na 12 miesięcy. W tym czasie możesz korzystać z materiałów, ile razy chcesz.

Kurs jest dostępny na mojej platformie kursowej. Po zalogowaniu na swoje konto nie potrzebujesz dodatkowych aplikacji, by korzystać z materiałów. Wystarczy tylko dostęp do internetu. 

Tak. Wystarczy, że podczas składania zamówienia zaznaczysz opcję faktury i podasz dane Twojej firmy. Faktura zostanie wysłana na adres mailowy podany w trakcie zakupu.

Masz prawo zwrotu kursu w ciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli uznasz, że nie jesteś z niego zadowolony/a. W takiej sytuacji oddam Ci za niego pieniądze. Niczego nie ryzykujesz!

Poznaj opinie uczestników kursu

318 zł